domswelzbiety.com

O NAS

Kojące odprężenie

Dom św. Elżbiety w Krynicy-Zdrój to miejsce, które pozwala na pełne odprężenie i wypoczynek. Nasz Obiekt usytuowany jest wśród otaczającej go zieleni, lasów i przepięknej panoramy gór, co czyni go idealnym miejscem do oderwania się od codzienności, gdzie możesz swobodnie wypoczywać, pracować i delektować się ciszą otaczającej nas przyrody, jednocześnie odkrywając liczne atrakcje.

Oaza relaksu

Przestronne i komfortowe pokoje zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić każdemu z odwiedzających nasz Gości wygodny oraz relaksujący pobyt. Doskonałe położenie naszego obiektu – zbocze Góry Parkowej (zaledwie 600 metrów od Deptaku w Krynicy-Zdrój sprawia, że Dom św. Elżbiety to idealne miejsce do wypoczynku i zwiedzania okolicy. 

Ukojenie duszy

W Domu św. Elżbiety znajduję się kaplica, z której można skorzystać o dowolnej porze dnia.
Jest to doskonałe miejsce do modlitwy i refleksji, a także do skupienia się i ukojenia ducha. 

Regionalna kuchnia

Dla naszych Gości oferujemy możliwość skorzystania z wyśmienitych śniadań, obiadów oraz kolacji. Dania przygotowywane przez naszych kucharzy tworzone są z regionalnych produktów, które podkreślają smak tradycyjnej, domowej, polskiej kuchni.

Rodzinna przygoda

Nasz obiekt to doskonałe miejsce na wypoczynek dla Rodzin. Zadowolenie i uśmiech naszych najmłodszych Gości stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego stworzyliśmy specjalnie dla nich salę, gdzie Dzieci będą miały możliwość rozwijania swoich umiejętności i uczenia się nowych rzeczy w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze.
Krynica-Zdrój słynie z licznych atrakcji dla Rodzin. W pobliżu naszego obiektu oprócz liczny tras spacerowych, szlaków turystycznych czy wyciągów narciarskich, znajduję się m.in lodowisko, sankostrada czy Muzeum Zabawek.

Przyjemność odkrywania

Pozwól na odkrycie atrakcji, które kryje w sobie Krynica-Zdrój. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. To miasto to idealne miejsce do uprawiania sportów, odkrywania nowych szlaków turystycznych, zwiedzania wyjątkowych miejsc czy też korzystania z leczniczych wód mineralnych, z których słynie Krynica. 

Spacer po krynickim deptaku to nieodłączny element pobytu w Perle Polskich Uzdrowisk. Zachęcamy również do odwiedzenia Wieży Widokowej – pierwszej w Polsce wieży w koronach drzew o unikalnej, drewnianej konstrukcji, oferująca blisko 2 kilometrowy spacer.